info@titizkaucuk.com |

"Her Adımda Güven, Her Anımda Mutluluk :
Titiz Park ve Zemin"

Titiz Park ve Zemin ailesi olarak çocuklara yönelik oyun parkları üretimi yapıyoruz. Tasarım ve imalat aşamasından çocukların mutluluğuna ulaşan bu süreçte kullanışlı ve yaratıcı çocuk parkları tasarlıyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyor; güvenli bir şekilde parkın kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Oyun parkları çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekleyen sosyal ortamlardır. Biz de bunun bilincinde parklar imal ediyor; çocukları hayal ettikleri salıncak, kaydırak, tırmanma parkuru gibi araçlara kavuşturuyoruz.

Kurulum yaptığımız alanlar bir evin bahçesi, bir apartmanın, bir sitenin küçük bir bahçesi olabildiği gibi büyük alanlar da olabiliyor. Alanınızın ölçüsü doğrultusunda çocuk parkını kurabiliyoruz. Ürünlerimizin detaylarında ölçülerini görebilirsiniz. Ayrıca bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Galeri sayfamıza ve Referanslar sayfamıza göz atmayı unutmayın.

1984 yılında Türkiye’de kauçuk sektörü hayatına başlayan Titiz Park ve Zemin Kaplama Hizmetleri gelen yoğun talepler üzerine 2002 yılında kauçuk zemin kaplama üretimi 2010 yılında ise ürün dağarcığını artırarak ahşap ve metal çocuk oyun parkları ve çocuk oyun grupları üzerine yoğunlaşmıştır. Ülkemiz ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek çocuklarımız için güvenilir ve kaliteli olanı sunmaya dikkatle ve titizlikle uğraşmaktadır.

Titiz Park 30 yılı aşkın bilgi ve tecrübesi ile çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini ön planda tutarak zemin kaplama ve çocuk parkları konusunda verdiği tüm hizmetlerin arkasında durarak adını ön sıralara kadar taşımıştır.

Zemin Kaplama alanında uzman kadrosu ile Akrilik zemin, Poliüretan Zemin, Kauçuk Zemin Kaplama Karo Kauçuk Zemin Kaplama, Puzzle Kauçuk Zemin Kaplama, Yapboz Kauçuk Zemin Kaplama, Dökme Kauçuk Zemin Kaplama, EPDM Kauçuk Zemin Kaplama, SBR Kauçuk Zemin Kaplama, Tatami Minderi, Tatami Zemin Kaplama ve Eva Zemin Kaplama konularında hizmet vermektedir.

Çocuk Parkları kategorisinde Ahşap Çocuk Oyun Parkları, Metal Çocuk Oyun Parkları, Survivor Park, Konsept Parklar, Kolay Park, Park Ekipmanları(Tahterevalli, salıncak, zıp zıp, kum havuzu, gondol, maymun tırmanma, dağcı tırmanma), Yedek Parça (Kaydırak, salıncak oturağı, salıncak korkuluğu, tahterevalli oturağı), İç Mekan Park ve Bahçe (Kaydıraklar, salıncaklar, iç mekan çocuk oyun parkı) Top Havuzu ve Trambolin konusunda hizmet vermektedir.

Kent mobilyaları alanında Kamelya(Çardak-Kameriye), Pergola(Pergole), Piknik Masaları, Ahşap Bank, Çöp Kovası, Saksı, Gondol Hamak ve Çocuk Kulübesi üretmektedir.

Titiz Park ve Zemin ailesi olarak sağlıklı nesiller yetiştirmenin ne kadar önemli olduğu bilinci ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten onur ve gurur duyuyoruz.

Saygılarımızla,

Titiz Park ve Zemin Ailesi

Saygılarımızla...